Producenci

Kontakt

WYPOSAŻENIE GABINETÓW, SZPITALI: EMKA- SKLEP

 
 
Zapraszamy do kontaktu:
 
Wszelkie informacje dotyczące zamówienia złożonego w naszym sklepie online- realizacja wysyłkowa:
 
+48 662 260 060
e-mail: zamowienia@ekoemka.com.pl
 
 

Każdy Klient jest dla nas równie ważny i traktowany na indywidualnych zasadach.

Mogą się u nas Państwo zaopatrzyć w szereg artykułów higienicznych, w tym akcesoriów i produktów medycznych oraz weterynaryjnych. Sprzedajemy m.in. rękawice jednorazowe, płyny do dezynfekcji i preparaty do sterylizacji. Oferujemy też worki i pojemniki na odpady medyczne.

Staramy się, aby jakość świadczonych usług stała na jak najwyższym poziomie. Poza utylizacją odpadów, dzierżawimy i serwisujemy maty wejściowe. Udzielamy też pomocy w zakresie marketingu zapachowego.

Jeżeli macie Państwo pytania, nie odnaleźliście produktu, którego szukaliście, jesteście Państwo zainteresowani współpracą lub zamówieniem na większą skalę, zapraszamy do kontaktu.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każdy Klient był odpowiednio poinformowany i usatysfakcjonowany z jakości obsługi.

 

Informacje dotyczące zamówień doręczanych podczas odbiorów,

składanie zamówień doręczanych podczas odbiorów,

umawianie terminów odbiorów odpadów medycznych:

tel.  662 260 009

 

Zawieranie umów na:

Unieszkodliwianie odpadów medycznych i weterynaryjnych, aromamarketing:                                        

Agnieszka Pacholska tel. 797 702 663, e-mail: a.pacholska@ekoemka.com.pl, 
klienci z województw: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie

Monika Kakietek tel. 797 702 659, e-mail: m.kakietek@ekoemka.com.pl, 
klienci z województw: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, podlaskie

Daria Kanclerska tel. 797 702 662, e-mail: d.kanclerska@ekoemka.com.pl, 
klienci z województw: lubuskie, dolnośląskie, śląskie, opolskie, wielkopolskie

Paulina Mielczarek tel. 662 260 097, e-mail: p.mielczarek@ekoemka.com.pl, 
klienci z województw: pomorskie, kujawsko – pomorskie, warmińsko mazurskie

Serwis mat:

Rafał Lubański tel. 46 858 09 14, 662 260 007, e-mail: r.lubanski@ekoemka.com.pl

Piotr Szklarski tel. 46 858 09 13, p.szklarski@ekoemka.com.pl

Produkty:

Justyna Kretszman tel. 797 702 658, e-mail: j.kretszman@emkasa.pl 

Pisemnie na adres:
 
EMKA S. A.
ul. Jaktorowska 15 A
96-300 Żyrardów
 
Dane firmy:

EMKA S. A.
ul. Jaktorowska 15 A
96-300 Żyrardów
NIP: 838-18-45-401
REGON: 146249404
KRS: 0000429499

 

Adres do korespondencji:

EMKA S. A.
ul. Jaktorowska 15 A
96-300 ŻYRARDÓW

 

Lokalizacja:

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl